Партнери

Бажаєте стати нашим партнером? Зв’яжіться з нами!

Партнери студії ВИАТЕЛ:

«5 канал»; ДТРК «Культура»; Центральний державний кінофоноархів України ім. Г.С.Пшеничного, Міністерство культури і туризму України; Студія «Баррандов» (Прага); Компанія Кodak-Phate (Париж); Лабораторія Dolby (Лондон); De Wolfe Music Ltd. (Лондон); Студія UPP — Universal Production Partners (Прага); Чеське телебачення 1-й національний телеканал (Прага); ARRI (Мюнхен); Кіностудія «Зодіак Єжи Гоффман Фільм Продакшн» (Варшава); Компанія «Фільмотехнік»; Культурний центр кінотеатр «Київ»; Компанія «Палітра»; Компанія «Шерл»; Компанія «Аудіомастер»; Студія «Mental Drive»; Телекомпанія «СТЕП»; Національна кіностудія ім. Олександра Довженка; Студія «Укртелефільм»; Студія «Свіжий вітер»; Авіакомпанія «ПРОМІНТЕРСЕРВІС»; Компанія «Патріот рентал»; Компанія «Ілюмінатор»; ВАТ «Спец-Авіа»; Видавництво «ПП Горобець»; Видавництво «Телерадіокур’єр»; Видавничий дім «Міжнародний туризм»; Компанія «Вольф-груп»; Страхова компанія «Блакитний поліс»; Торгова марка «Дригало»; Торгова марка «Долесвіт»; Банк «Мрія»; Торгова марка «LAURA ASHLEY»; ВАТ «Хутрофірма «Тисмениця»; Торгова марка «MARIELLA BURANI»; Торгова марка «Золота амфора»; Торгова марка «Золота балка»; Корпорація «Укрреставрація»; Компанія «ХХІ вік»; Київська міська Державна адміністрація; Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій; Хмельницька і Сумська облдержадміністрації; Львівська, Хмельницька, Дніпродзержинська міські держадміністрації; Національна Спілка кінематографістів України; Всеукраїнське товариство «Просвіта»; Народний дім «Просвіта» (м.Хмельницький); Чернігівське земляцтво у Києві, Всеукраїнська газета «День», Видавництво «Шкільний світ», Літературно-мистецький фестиваль «Потяг у Яремче», Концерн «Галнафтогаз», Інститут ЕКОГІНТОКС ім. Л.І. Медведя та інші.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник; Музей історії Михайлівського Золотоверхого монастиря; Національний заповідник «Херсонес Таврійський»; Національний заповідник «Софія Київська»; Державний історико-архітектурний заповідник «Стародавній Київ»; Національний музей історії України; Державний Музей народної архітектури та побуту НАН України в Пирогові; Музей видатних діячів української культури; Національний музей літератури України; Київський літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка; Музей театрального, музичного та кіномистецтва України; Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва; Національний художній музей України; Державний музей книги та друкарства; Будинок-музей Михайла Старицького; Музей Марії Заньковецької; Історико-архітектурний пам’ятка-музей «Київська Фортеця»; Музей Олександра Довженка Національного центру Олександра Довженка; Музей-майстерня І.П.Кавалерідзе; «Будинок з химерами»; Музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків; Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського; Музей історії міста Києва; Музей гетьманства; Національний музей медицини України; Музей-аптека на Подолі; Літературно-меморіальний музей М.О.Булгакова «Будинок Турбіних»; Національний Канівський заповідник «Тарасова гора»; Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»; Батуринський державний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця»; Чернігівський обласний історичний музей ім. В.В.Тарновського; Львівська галерея мистецтв (Олесько, Золочів, Підгірці); Меморіальний музей М.Л.Кропивницького у Кіровограді; Черкаський обласний краєзнавчий музей; Яготинський державний історичний музей; Заповідник-музей І.К. Тобілевича (Карпенка-Карого) «Хутір Надія»; Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М.Коцюбинського; Краєзнавчий музей м. Біла Церква; Обласний історико-меморіальний музей-заповідник Пантелеймона Куліша «Ганнина пустинь»; Літературно-меморіальний музей Оноре де Бальзака; Народний меморіальний музей родини Семеренків; Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»; Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові; Львівський історичний музей; Музей «Личаківський цвинтар»; Житомирський музей космонавтики ім. С.П.Корольова; Музей циркового мистецтва циркового об’єднання «Цирк Кобзов» та інші. Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського НАН України; Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г.Заболотного; Наукова бібліотека ім. М.Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; Державна історична бібліотека; Науково-довідкова бібліотека центральних державних архівів України; Національний заповідник «Замки Тернопілля»; Кам’янець-подільський державний історичний музей-заповідник; Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»; Національний історико-етнографічний заповідник «Чигириг»; Національний заповідник «Хортиця»; Державний архів СБУ, Національна парламентська бібліотека України.

Національна музична академія України ім. П.І.Чайковського; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури; Академія мистецтв України; Національна опера України імені Т.Г.Шевченка; Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка; Державний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса; Міжнародний центр культури та мистецтв; Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької; Національна філармонія України; Хмельницька обласна філармонія; Львівська обласна філармонія; Молодий Київський академічний театр; Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького; Тульчинське училище культури; Центральний будинок офіцерів; Шапіто Кобзов; Дендрологічний парк «Олександрія» НАН України (м. Біла Церква); Національний дендрологічний парк «Софіївка» НДІ НАН України (м.Умань); Будинок літераторів та Будинок творчості в м. Ірпінь Національної Спілки письменників України; Ботанічний сад ім. акад. О.В.Фоміна КНУ ім. Тараса Шевченка; Інститут помології ім. Л.П.Семеренка Академії аграрних наук; Верхівнянська філія Житомирського Агротехнічного коледжу; Львівська організація Національної спілки письменників України; Редакція газети «Черкаський край»; Національна радіокомпанія України; Державний архів м.Києва; Державний архів м.Севастополя; Санаторій «Жовтень» на Михайловій горі; Головний військовий клінічний госпіталь; Інститут народознавства НАН України (Музей етнографії та художнього промислу).

Ресторан «Колесо»; Ресторан «Вагон»; Арт-кафе «Дом Бергоньє»; «Дім Миколи» в м.Прилуки.

На студії ВІАТЕЛ створювали фільми такі кінематографісти:

Режисери: Василь Вітер, Василь Образ, Лариса Наумова, Олег Туранський, Тетяна Рак, Стас Котеленець, Ірина Громозда, Ольга Пищикова, Влада Чекмарьова, Дмитро Коваленко, Ірина Правило, Аліна Кондратюк, Леся Богдан, Влад Валовий.

Кінооператори: Ігор Приміський, Лесь Зоценко, Георгій Кривошеєнко, Микола Гончаренко, Володимир Галицький, Мурат Мамедов, Валерій Гордієнко, Олексій Золотарьов, Олександр Шигаєв, Сергій Тартишников, Юрій Хорєв.

Звукорежисери: Олександр Ренков, Ігор Барба, Олег Головьошкін, Максим Демиденко, Володимир Осипенко, Олексій Романов, В’ячеслав Щербак, Катерина Кель, Микита Моісеєв, Марія Басс, Віталій Юрченко, Іво Шпалі (Чехія), Іво Хегер (Чехія).

Художники, гримери, візажисти, стилісти, дизайнери: Володимир Клейменов, Віктор Козяревич, Ірина Гончаренко, Надія Коваленко, Жанна Бетрозова, Марія Пілунська, Ольга Бондаренко, Євгенія Абалмазова, Дмитро Лісенбарт, Олександр Калмиков, Володимир Гурович, Дмитро Матяш, Крістіна Кондратенко, Анастасія Чайкіна.

Монтажери, відео і звукоінженери: Вікторія Дятченко, Тетяна Селіванова, Олег Тудоран, Олександр Демиденко, Олександр Єгоров, Володимир Рибась, Андрій Санін, Анатолій Кулаков, В’ячеслав Кухтін, Ігор Рак, Антон Вінич, Євген Бородавко, Володимир Бутков, Тетяна Шейка, Ольга Лисенко, Григорій Матус, Микола Рязанцев, Владімір Альтман (Чехія), Павел Кримл (Чехія), Карел Замечек (Чехія), Іво Марак (Чехія).

Актори: Наталка Сопіт, Тарас Денисенко, Тріо «Золоті ключі»: Ніна Матвієнко, Марія Миколайчук, Валентина Ковальська, Костянтин Степанков, Дмитро Миргородський, Лесь Сердюк, Володимир Нечипоренко, Олександр Ігнатуша, Марічка Ясиновська, Наталя Сумська, Ірина Шинкарук, Тамара Аветісян, Інна Капінос, Володимир Костенко, Тарас Єременко, Тетяна Бичкова, музичний гурт «ЕДЕМ»: Олексій, Іван, Світлана Дригало.

Автори-сценаристи: Василь Вітер, Галина Криворчук, Ольга Гарицька, Руслан Кухаренко, Тетяна Колесниченко, Наталка Сопіт, Василь Образ, Катерина Башкіна, Юлія Орленко, Юрій Криворчук, Юлія Шпачинська, Юрій Хорунжий, Олександер Шокало, Ольга Клейменова, Тамара Бойко, Лариса Наумова, Ірина Громозда, Ірина Правило, Влада Чекмарьова, Дмитро Коваленко, Ольга Пищикова, Аліна Кондратюк, Тетяна Рак, Леся Богдан, Влад Валовий.

Асистенти і редактори: Галина Моргун, Олеся Лук’яненко, Лариса Наумова, Юлія Курова, Вікторія Корольова, Ірина Громозда, Владислава Чекмарьова, Галина Фролова, Тетяна Рак, Марина Горбач, Нонна-Анна Стефанова, Людмила Терпяк.

Дистриб’ютори: «Фільм-фокус» (Євген Голованевський), «ХАКІ-ТВ» (Володимир Халяпін), GraphiTe (Тарас Диковський).

Наукові консультанти: Юрій Асєєв, Борис Возницький, Євніка Ліньова, Ростислав Синько, Наталя Селівачова, Оксана Фісун, Юрій Лосицький, Гліб Івакін, Олег Граужис, Анатолій Антонюк, Олена Сердюк, Валентина Колпакова, Інна Дорофієнко, Леонід Тоцький, Георгій Черненко, Ольга Сіткарьова, Василь Гончарук, Ніна Шепітько, Ірина Каверіна, Людмила Хауха, Галина Войцехівська, Ірина Абрамова, Олександр Неважай, Галина Тараканова, Ніна Черняк, Галина Бєлікова, Ірина Мелешкіна, Любов Коштелянчук, Роксана Скорульська, Ганна Принц, Дмитро Маликов, Олександр Алгінін, Григорій Донець, Микола Галицький, Ігор Кропивницький, Ольга Кірієнко, Ольга Бобрицька, Володимир Яцюк, Оксана Гавриленко, Олена Махиня, Лариса Сергійчик, Інга Половинчак, Наталя Круподеря, Юрій Пінчук, Олексій Савон, Світлана Петрусенко, Галина Микитенко, Роман Горак, Галина Сорока, Василь Шепелюк, Тетяна Андрущенко, Тетяна Кобзар, Лариса Товстенко, Любов Шекера, Ярема Полотнюк, Марія Якубовська, Анатолій Кончаковський, Ігор Павлюченко, Галина Степанець, Валентина Тобілевич, Сергій Кальченко та ін.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Архиєпископ Димитрій (Рудюк), Священик Віталій Клос.

Перекладач англійською Анатолій Лясковський, Юрист Сергій Коркошко, Бухгалтер Тетяна Золотопер, Татьяна Каштелянчук Водій Ігор Вороньков