• 14.03.2021

  «Ля Палісіада» — початок зйомок в Ужгороді

  В Ужгороді розпочалися зйомки повнометражної ігрової стрічки режисера та сценариста Філіпа Сотниченка «Ля Палісіада». Виробництво здійснює кінокомпанія «ВІАТЕЛ» у співпраці з компанією «Сучасне Українське Кіно». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

 • 04.03.2021

  ВІАТЕЛ сьогодні 27 років !!!

  27 років тому ми зареєстрували студію «ВІАТЕЛ». Багато з наших нинішніх співробітників в цей час ще ходили в дитячий садочок ! Але ми все одно молоді ! У нас купа планів, проєктів і надій. І пандемія нам не заважає

 • 27.11.2020

  Ля Палісіада — Договір з Держкіно підписано !

  Шлях до підписання договору пройдено. Тепер перед нами шлях по створенню фільму. Команда Філіпа Сотниченка готова його пройти.

 • 19.10.2020

  Олександр Довженко — з ним завершуємо сезон 2020

  «Гра долі» — сезон 2020. Цим іменем ми завершуємо реалізацію проєкту за підтримки Українського культурного фонду. Це непростий персонаж в нашій культурі і геніальний режисер, визнаний світовим кінематографом.

 • 11.10.2020

  Кіноекспедиція у місто Дніпро — до Яворницького

  Остання експедиція за підтримки УКФ. У вересні ми занурилися у степові простори Надпоріжжя. А в Меморіальному музеї-садибі Дмитра Яворницького нам відкрилися його скрабиі його «Гра долі». І вже незабаром прем’єра на 5 каналі

 • 04.10.2020

  Зустріч з Іваном Трушем у Львові

  В кінці серпня ми провели декілька чудових днів у Львові, знімаючи історію кохання художника Івана Труша. Фільм «Іван та Аріадна» знімався за сприяння Українського культурного фонду. Цієї суботи 10 жовтня — прем’єра на 5 каналі.

 • 14.09.2020

  СЬОГОДНІ — ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПІТЧИНГІВ НА 14 КОНКУРСІ. МИ — СЕРЕД ПЕРШОГО ДНЯ

  «ДИНОЗАВР» — фільм режисера Дениса Галушка не просто про Чорнобиль. Він про те, що не може бути ілюзій у тому, що діяльність Людини на цій планеті, у Всесвіті не минає безслідно.

 • 12.09.2020

  День українського КІНО ! Вітаємо !!!

  Вітаємо колег і глядачів з Днем українського кіно. А ми відзначаємо його новим проєктом — «Гра долі» — сезон 2020. Дивіться з Дня укараїнскього кіно на 5 каналі.

 • 15.08.2020

  Зйомки історії Довженка у «Грі долі» — завершено

  Пощастило знімати цей фільм у кількох довженківських місцях: в Одесі, в Києві і в Сосниці. Враження незабутні. Сприяння колег — стовідсоткове.

 • 06.08.2020

  Євген Чикаленко — герой нового сюжету «Гри долі»

  Завершилися зйомки про одного з найбагатших і найуспішніших землевласників кінця ХІХ — початку ХХ століть. Як витрачав він свої прибутки? Вкладав їх в українську культуру. Такою була любов Євгена Чикаленка до України. Він любив її до глибини своєї кишені.

 • 31.07.2020

  ВІРА ХОЛОДНА. ГРА ДОЛІ — ПРО КОЛОРЕВУ ЕКРАНУ

  Велика актриса німого кіно. Віра Левченко — дівчина з Полтави стала відомою як Віра Холодна. А прощалася з нею — Одеса. Про коротке життя кінозірки. Між Полтавою і Одесою — в «Грі долі». За підтримки Українського культурного фонду.

 • 24.07.2020

  Тарновські — Качанівка — Гра долі — УКФ.

  Продовжуються зйомки нового сезону серіалу «Гра долі» 2020 року.
  Наші наступні герої — династія меценатів, колекціонерів, збирачів української старовини і покровителів митців і мистецтв. ХІХ століття. Чернігівщина. Тарновські.