Студия ВИАТЕЛ
Сегодня:
Warning: Use of undefined constant D - assumed 'D' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /virt/homes/viatel/viatel/rufiles/maindeffunc.inc on line 5

Fri
25/06/21
<a href=http://www.viatel.kiev.ua/tryzub_neptuna_2010.php> укр </a> <a href=http://www.viatel.kiev.ua/rufiles/tryzub_neptuna_2010.php> рус </a>т. (044) 496-09-60
viatel@svitonline.com
Аренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Еще...
June 20, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ НА МФ "КАЛИНОВІ МОСТИ"
В червні 2014 року студія "ВІАТЕ...
May 12, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ ДО ПОЛЬЩІ
З 5-го по 11-е травня 2014 року ...
April 4, 2014
ВІДЕОРОЛИК МАЙСТЕРНІ ВАСИЛЯ ВІТРА НА МУЗИКУ DE WOLF
Студія ВІАТЕЛ і майстерня Васи...
March 3, 2014
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІАТЕЛ»
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУД...
January 25, 2014
ІВАН МИКОЛАЙЧУК ПРО МАЙДАН
Понад 20 років фільм І.Миколайчу...

Презентація фільму "Тризуб Нептуна" та відгуки в пресі

26 вересня 2010 року в приміщенні Асторономічної обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася презентація фільму Івана Канівця "Тризуб Нептуна".

запрошення на фільм `Тризуб Нептуна`

На презентації були присутні актор Богдан Бенюк, режисери Василь Вітер, Ігор Слісаренко, Василь Образ, перший адмірал Українського чорноморського флоту Вадим Кожин, історичні консультатнти Андрій Лубенець, Ігор Гриценко, історики, журналісти, друзі молодого режисера. Презентація пройшла гарно. Глядачі вітали Івана і раділи його першому вагомому спіху.

Незадовго до цього фільм Івана отримав нагороду на V Фестивалі Незалежного кіно "Кінолев". Прочитайте докладніше про здобутки режисера фільму "Тризуб Нептуна" на кінофестивалі.

Журналіст газети "День" Вікторія Скуба взяла в молодого режисера інтерв'ю. Йшлося про мотиви створення фільму на таку тематику та про те, хто приймав участь у створенні фільму. Ця розмова знайшла відображення в статті з рубрики КІНОЗАЛ "Дня", що була надрукована у 176 номері газети.


Натисніть мишею на зображення статті для його збільшення.

Не залишились позаду й журналісти газети "Народна армія". В статті від 2 жовтня 2010 року йдеться про презентацію фільму "Тризуб Нептуна" та події, які висвітлюються у фільмі.


Натисніть мишею на зображення статті для його збільшення.

16 жовтня 2010 року у Севастополі в Міському будинку культури попри усі труднощі і заборони місцевих чиновників відбулася прем’єра фіільму «Тризуб Нептуна». Автор-режисер – Іван Канівець.

Івана нагородили пам’ятною відзнакою Українського флоту.

Режисер фільму відвідав місця слави українського флоту, та був нагороджений медаллю. Дивіться фото з події (клікніть для збільшення).Проект
"Игры Судьбы"www.
continentfilmu.
comлицензионный DVD-диск от ВИАТЕЛ

Аренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Еще...
Написать администратору сайта