Cеріал «Гра Долі»

Студія ВІАТЕЛ представляє серіал документальних фільмів «Гра Долі» (веб-сайт hradoli.com)

Проект передбачає створення YouTube-каналу  документального серіалу «Гра долі», який налічує 67 готових фільми (що складаються з 125-ти 15-хвилинних частин) про видатних діячів. Слідкуйте за новинами YouTube-канал наповнюватиметься фільмами і додатковим супроводженням. Інтерактивний зв’язок через канал дає напрямки у реалізації нових стрічок для серіалу «Гра долі». Тепер ці фільми можна дивитися з англійськими субтитрами. Ми переконані, що аналогічного YouTube-каналу в Україні з таким контентом не існує. Не існує такого українського феномену і за межами України. Цей проєкт реалізований за підтримки Українського культурного фонду.

 

Автор-Ведуча Наталка Сопіт
Кінорежисери Василь Вітер, Василь Образ, Олег Туранський. Владислава Чекмарьова, Дмитрий Коваленко
Кінооператори Георгій Кривошеєнко, Арсеній Бортник
Генеральний продюсер проекту Василь Вітер
Виконавчий продюсер Галина Криворчук


Переглянути повний перелік фільмів серіалу «Гра Долі»

ВІДЕО СЕЗОН 2020

Сім нових імен серіалу «Гра долі» — продовження проекту в сезоні 2020 про видатних історичних діячів української культури, мистецтва, науки. Проект складається з історій епістолярного жанру та мемуарів. В основі сюжетів приватний світ талановитих особистостей, складний і неоднозначний. Це факти з біографій, про які не пишуть у підручниках, енциклопедіях чи вікіпедії, але які мають значно більше шансів привернути до себе увагу різної публіки. Прекрасні історії кохання видатних людей. Ми прагнемо внести в жорстокий реальний світ емоції любові. Цей проєкт реалізований за підтримки Українського культурного фонду.

ВІДЕО СЕЗОН 2021

 І знову в новому сезоні — п’ять нових героїв. Знову за підтримки Українського культурного фонду. Знову прем’єри на загальнонаціональному «5 каналі».

Загадкові, інтригуючі історії з приватного життя знаменитих людей, які жили на українській землі, та українців, рознесених по всьому світу.

Історії кохання. Історії сходження на олімп слави, або несподівані повороти долі. Елегантна, вишукана розповідь про маловідомі факти з життя відомих людей в українській культурі, мистецтві, науці. Ми відкрили у цьому серіалі нову телезірку — Автора і Ведучу Наталю Сопіт. Талант перевтілення цієї молодої актриси дозволяє їй бути не лише коментатором подій, але й вести розповідь від першої особи. Цільова аудиторія серіалу достатньо широка, оскільки багато життєвих історій розказані авторами майже у детективному жанрі, або у жанрі розвідки. Отже глядачі цих фільмів – це інтелігенція і середній клас, люди старшого покоління, а також сучасна молодь, яка цікавиться історією та культурою. Епістолярний жанр, мемуарна література в усьому світі нині набуває все більшого інтересу. Наші історії знаходяться в орієнтирах цього жанру. Серіал „ГРА ДОЛІ” не має обмеження в часі його демонстрування. Оскільки це не політичний проект, він може бути повторений в ефірі декілька раз. Протягом багатьох років ці історії з життя відомих людей будуть цікаві та актуальні.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

 • ● 1-ше МІСЦЕ У КОНКУРСІ «Славетні імена України» на 2-му Всеукраїнському фестивалі «Відкрий Україну» 2007 року.
  ● Спеціальний приз «Телевізійна Єва» — за розвиток національного теле- і кіновиробництва на 2-му Всеукраїнському фестивалі «Відкрий Україну» 2007 року.
  ● Диплом V Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис 2006».
  ● Диплом VІІ Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис 2008».
  ● Диплом VІІ Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис 2010».
  ● Участь у Міжнародному фестивалі «Злата Прага» — 2012
  ● Приз за 1-е місце в номінації «Україна і світ» Телефестивалю «Відкрий Україну» — 2012 рік
  ● Спеціальний Приз і Диплом Польського консульства на V Міжнародному телефестивалі «Калинові мости», 2014 рік.

ПРАВА НА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НАЛЕЖАТЬ ВИРОБНИКУ – студії ВІАТЕЛ