Друковані видання

День№ 19-20 -для сайту Стаття Галини Криворчук в Газеті «День» – «Веселка над Калиновими Мостами» – розповідає про МФ «Калинові Мости – V».
veskalinmost_small Стаття Галини Криворчук в Газеті «День» – «Веселка над Калиновими Мостами» – розповідає про МФ «Калинові Мости – V».
S_35.indd Стаття Галини Криворчук в газеті «Світ» «Веселка над Калиновими Мостами» розповідає про МФ «Калинові Мости — V».
kobmodern_small В Бліц-інтерв`ю з Василем Вітром в газеті «День» від 17.04.2013 року під назвою «Кобилянська й сучасники» спростовується думка про те, що всю класику нами вже прочитано.
valbril_small В статті з газети «День» від 12.04.2013 року під назвою «Valse Brillante» йдеться про прем’єрний показ нового фільму студії ВІАТЕЛ із серіалу «Гра долі» — «Ольга Кобилянська».
uk0213_small В статті з газети «Урядовий Кур’єр» від 23.02.2013 року під назвою «Чи скерує ‘Мужицький Ангел’ українське кіно до моралі?» йдеться про останню роботу молодої української режисерки Ірини Правило.Також стаття містить пряму мову з Іриною Правило.
kt_rev1_small В першому за 2013 рік номері журналу «Кіно-Театр» була надрукувана стаття «Українська революція: реконструкція історії», в якій йдеться про новий фільм режисера Івана Канівця, випускника кафедри режисури КНУТКіТ ім І.Карпенка-Карого
kt_5days2_small В першому за 2013 рік номері журналу «Кіно-Театр» була надрукувана стаття «За п`ять днів – фільм про Монтекатіні», в якій йдеться про те, що роботи українських студентів були нагороджені золотою медаллю президента Італії Джорджо Наполітано «За внесок у розвиток світового кіно»
edn_small Газета «День» надрукувала статтю Галини Криворчук «Єднання на екрані й поза ним», в якій йдеться про враження представників студії «ВІАТЕЛ» від поїздки на телерадіофестиваль «Калинові мости».
zustr2_small Газета «День» надрукувала статтю «Чому український глядач і українське кіно не можуть зустрітися», в якій йдеться про те, що роботи українських студентів були нагороджені золотою медаллю президента Італії Джорджо Наполітано «За внесок у розвиток світового кіно»
artfilm1_small Газета «День» надрукувала статтю Галини Криворчук «Як музичне мистецтво перетворюється на кіно», в якій йдеться про показ фільму «Кохання, дароване зірками» на телефестивалі «Злата Прага».
kt5_logo_small Про акторську майстерність, про себе, про Валентину Чистякову, Миколу Мерзлікіна, Миколу Куліша і сьогоднішніх студентів розповідає Віталій Савчук в статті «Шлях до перетворення людини», що була надрукована в журналі «Кіно-Театр» №5 (2012).
giper_small В вересні 2012 року газета «Україна Молода» надрукувала статтю-інтерв’ю з Наталкою Сопіт «Бути поряд з великими — гіпервідповідально».
watch_ukr_slide Стаття Лариси Брюховецької «Дивіться українське…о 4-й ранку» в журналі «Кіно-Театр»
dorogi_logo_small Стаття «Дороги студії ВІАТЕЛ» в журналі «Українознавство»
day_zlatapraga_small 12 жовтня в газеті «День» розміщено інформацію про участь фільму «Кохання, дароване зірками» в 49-му Міжнародному телефестивалі «Злата Прага».
kt_maz_logo_small Журнал «Кіно-Театр» опублікував рецензію на виставу «Мина Мазайло» 3-го телережисерського курсу КНУТКТ ім.Карпенка-Карого. Художній керівник — Василь Вітер, викладач акторської майстерності — Віталій Савчук Прочитайте текст статті «Мазайло став Мазєніним…».
slovo_logo_small В черговому номері газети «Слово Просвіти» від 5-11 квітня 2012 року була надрукована стаття «Мости порозуміння і єднання».
pro_vidatnuh_logo_small В газеті «Світ-інфо» від 17-го березня 2012 року була надрукована стаття «Студія ВІАТЕЛ: фільми про видатних українців».
kt_zvjazok_logo_small В першому номері журналу «Кіно-Театр» за 2012 рік була надрукована стаття Василя Вітра «Зв`язок з культурною традицією», в якій йдеться про 50-річний ювілей кінофакультету Інституту Екранних Мистецтв.
list_prez_small В грудні 2011 року в газеті «День» був надрукуваний анонс презентації фільму «Кохання, дароване зірками».
happytofilm_small В листопаді 2011 року в газеті «День» була надрукувана стаття-інтерв’ю з Галиною Криворчук «Щастя — коли знімаєш кіно».
um_120911_small 22 вересня 2011 р. в газеті «Україна молода» була надрукована стаття-інтерв’ю «Василь Вітер: Наш бюджет витрачають на російські фільми».
kropFront_small У вересні 2011 р. вийшла стаття В.Вітра та Г.Криворчук в Науковому віснику КНУТКТ ім..І.К.Карпенка-Карого (випуск 8) під назвою «Марко Кропивницький на українському телеекрані».
kiz_playdoli_small В оновленій газеті «Культура і життя» (№32 за 2011 рік) вийшла стаття Алли Підлужної про студію «ВІАТЕЛ» і її творців. Прочитайте повний текст статті «Граючи долями» з газети «Культура і життя».
kt4_2011_logo_med 20 липня 2011 року вийшов з друку часопис «КіноТеатр» № 4 за 2011 рік. В ньому надруковані спогади В.Вітра про зйомки фільму «Іван Миколайчук. Тризна».
116 Газета «День» надрукувала статтю Українська громада Франції стане ближчою, в якій йдеться про те, що режисер Василь Вітер зніме фільм про культового сучасного французького художника родом з Буковини Темістокла Вирсту.
221 Газета «Молодий буковинець» надрукувала статтю В Україні знімуть фільм «Буковинець з Монпарнасу» в якій йдеться про новий проект студії «ВІАТЕЛ» — документальний фільм «Буковинець з Монпарнасу», та його героя — Темістокля Вірсту, який виріс в селі Іспас, що у Вижницькому районі Чернівецької області.
Layout 6 18 березня 2011 в газеті «День» опубліковано інтерв’ю Василя Вітра у матеріалі «Тарас Шевченко та «Велика політика», в якій він разом із художником М.Стороженком і письменником М.Слабошпицьким висловив своє ставлення до теле-шоу Є.Кисельова.
kisin_kino_teatr 11 березня 2011 року вийшов з друку часопис «Кіно-Театр» (№ 2), в якому опублікована стаття Василя Вітра «Віктор Кісін: на шляху до видовища».
merzlikin_powuk_med 10 січня 2011 року у свіжому номері часопису «КіноТеатр» (№ 93) вийшла стаття Василя Вітра «Микола Мерзлікін: пошук досконалості» . В наступному номері часопису «КіноТеатр» вийде стаття В.Вітра про Віктора Кісіна.
day_ny 29 грудня 2010 року кінорежисер Василь Вітер відповів на запитання новорічної анкети газети «День»
viter_students_small Газета «День» надрукувала статтю «Учні за вчителя» про презентацію дипломних робіт.
book_ukr_cinema_1_small 23 листопада 2010 року відбулась презентація книжки «Українське кіно від 1960-х і до сьогодні. Проблема виживання», виданою редакцією часопису «КіноТеатр» під керівництвом Лариси Брюховецької. Презентація проходила в Будинку кіно.
k_t_92_logo Журнал Кіно-Театр надрукував статтю Василя Вітра «Щоб минуле життя з’являлося живцем…», яка є спробою теоретичного аналізу документального серіалу «Гра Долі». В статті йдеться про українського кіногероя, про серіал «Гра Долі», про людей, що заснували та створили ці фільми, тощо.
kino_teatr_3_2010 Інтерв’ю з кінорежисером Василем Вітром, надруковане в журналі «Кіно-театр» №3(89).2010р. під назвою «Зміни до закону України «Про кінематографію»: краще пізно, ніж ніколи…» – це звернення редакції «Кіно-Театру» до кінематографістів з проханням прокоментувати зміни в Українському законодавстві.
day81-82_fortetsja_1_med Стаття в газеті «День» від 14.05.2010р. «Щоб справді вважати себе українцем, потрібно мати за спиною фортецю, а така фортеця складається з роду» — розповідь про Україну та українців по матеріалам інтерв’ю з кінорежисером Василем Вітром після презентації фільму «Богдан Хмельницький» у місті Острог.
ukraina_moloda_1 Стаття в газеті «Україна молода» від 23.04.2010р. «Гра долі. Перша телеп’ятирічка» — позитивні відгуки на прем’єрний показ фільму «Богдан Хмельницький». Також газета містить інтерв’ю з Василем Вітром та Наталкою Сопіт.
day_72-73_rekonstryktsija_svidomosti_1 Стаття в газеті «День» №72-73 від 23.04.2010р. «Реконструкція свідомості» — відгук ЗМІ на прем’єрний показ фільму «Богдан Хмельницький».
day_interview_viter_1_small Стаття в газеті «День» №67-68 від 16.04.2010р. — Інтерв’ю з Василем Вітром напередодні прем’єри фільму «Богдан Хмельницький».
day_anons_premjery_bohdan_hmelnitskij_small Стаття в газеті «День» №62-63 від 9.04.2010р. «Прем’єра фільму Богдан Хмельницький» — анонс презентації фільму в Київському Будинку Кіно.
brakye_small Стаття Галини Криворчук «Кого бракує українському ефіру?» в газеті «День»(12 березня 2010 р.). Стаття розпочатковує обговорення на тему «Якого героя хоче бачити український телеглядач?»
welcome1_small Стаття «My Face is my Breadwinner» (англійською мовою) в журналі «Welcome to Ukraine» (лютий 2010 р.). Текст статті базується на літературному сценарії до фільму з серіалу «Гра Долі» — «Геній сміху»
prosvita_article_small В газеті «Слово Просвіти» №8(541) від 25 лютого 2010 року опубліковано інтерв’ю кінорежисера Василя Вітра під назвою «Ідеї мертві без почуттів»
pryluki_anons_small В культурологічному часописі «Прилуки Фортеця» була надрукована стаття «Гра Долі»
siver_848_article_small Стаття «Прем’єра фільму Богдан Хмельницький» в газеті «Сіверщина» №848 в січні 2010 року розповідає про проект «Гра Долі» та про зйомки фільму «Богдан Хмельницький».
kino-teatr-87-article_small Стаття «Гра Долі» набирає обертів в журналі Кіно-театр №87 в січні 2010 р.
zavuch36_nazva_small Анонс документального серіалу «Гра долі» в газеті «Завуч» в грудні 2009р. Висвітлено фільм «Богдан Хмельницький».
wel-logo Стаття в журналі «Welcome to Ukraine» — розповідь про студію та ії проекти (англійською мовою).
siverwina_small Стаття «Коцюбинський. Між двома жінками» в газеті «Сіверщина» про презентацію фільму в музеї-заповіднику М.Коцюбинського.
siverwina_2_small Стаття «Гра Долі видатних українців» в газеті «Сіверщина» — інтерв’ю з В. Вітром та Н. Сопіт.
slovo_prosvitu_small Стаття «Коцюбинський. Бистроплинний сон» в газеті «Слово Просвіти» про прем’єрні покази студії ВІАТЕЛ в Чернігові з нагоди 145-річчя з дня народження класика української літератури.
veluki Стаття «З життя великих» в «Урядовому Кур’єрі» про прем’єрні покази студії ВІАТЕЛ.
den Стаття в газеті «День» №42 від 13.03.2009 про прем’єрні покази студії ВІАТЕЛ з нагоди свого 15-річчя.
UCF Інформація про фільм «Михайлівський Золотоверхий Монастир. 900 років» в каталозі Української кінофундації.
Continent_4_small Каталог «Континент фільму», видання 2005-2008 рр.
Konkyrs Студія ВІАТЕЛ – засновник телеконкурсу «Найкращий телеведучий»
StatjaTRKp1 Стаття «Працювати грамотно» в «ТелеРадіоКур’єрі».