Телебачення

www.youtube.com/watch?v=RYxW0mkn1ps

«Ранок із зіркою» Наталка Сопіт – 5 канал

Презентація фільму «Ольга Кобилянська» – сюжет «Новини «Культури»

Презентація фільму «Ольга Кобилянська» – сюжет «П’ятий елемент» на 5 каналі

Передпоказ «Мужицький ангел. Різдвяна історія» – сюжет про фільм Ірини Правило на каналі «Культура»

«ІСПИТ ДЛЯ МЕТРА» – інтерв`ю із засновниками студії «ВІАТЕЛ» Василем Вітром та Галиною Криворчук стосовно творчого розвитку серіалу «Гра долі». Запис з ефіру КДТРК.


Частина 1


Частина 2

Студентська вистава «Мина Мазайло» – «5 елемент»

До 120-річного ювілею Миколи Куліша студенти інституту КНУТКіТ підготували виставу «Мина Мазайло», яка з великим успіхом була поставлена на декількох сценах України та Європи. Дивіться сюжет «5 елемент»

Студентська вистава «Мина Мазайло» – канал «Культура»

Студентська вистава «Мина Мазайло» за однойменною п’єсою Миколи Куліша, відбулась у центрі Леся Курбаса в Києві. Докладніше – у цьому сюжеті з каналу «Культура»

Фільм «Джерела пам’яті»

З нагоди ювілею державного кінофотофоноархіву ім. Г.С.Пшеничного студія ВІАТЕЛ відзняла фільм «Джерела пам’яті»

Прес-конференція з приводу прем’єрного показу «Кохання, дароване зірками» – УНІАН

З 14.12.2011 в УНІАН відбулась прес-конференція з приводу прем’єрного показу нового фільму студії ВІАТЕЛ із серіалу «Гра Долі» – «Кохання, дароване зірками». Про головного героя фільму – композитора Ференца Ліста, про його українське кохання розповідають представники творчої групи серіалу: кінорежисер В.Вітер, продюсер Галина Криворчук, музикознавець Людмила Вольська.

В передачі «5 елемент» вийшов в ефір сюжет про підготовку та проведення презентації фільму про Ференца Ліста

Режим «Пряма мова» на 5 каналі висвітлив найяскравіші вислови Василя Вітра та Галини Криворчук щодо фільму «Кохання, дароване зірками»

НТКУ – «Телеакадемія» 05.07.2011 21:19, стаття «Підсумки за рік і плани на майбутнє»

23 червня 2011 року відбулися зйомки випуску «Телеакадемії», що присвячений відзначенню року існування цього унікального проекту. Василь Вітер прийняв участь у зйомці та виступив з промовою.

За матеріалами презентації нового проекту студії «ВІАТЕЛ» — документального фільму «Буковинець з Монпарнасу» вийшов в ефір наступний сюжет:

Також Ви можете ознайомитись із прес-релізом презентації фільму «Буковинець з Монпарнасу»

Презентація фільму «Буковинець з Монпарнасу» – УНІАН

8 липня 2011 року в УНІАН відбулась презентація нового проекту студії «ВІАТЕЛ» — документального фільму «Буковинець з Монпарнасу», що розповідатиме про долю Темістокля Вірсту. Продивіться запис презентації.

Презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий»

Продивіться відеосюжет, відзнятий на презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий», що відбулась 8 квітня 2011 року в Національній парламентській бібліотеці України.

Ви можете перейти на сторінку, де викладена докладна інформація про фотоальбом та презентацію в парламентській бібліотеці.

Архів 2006-2010 років