Электронные СМИ

peregList_small 23 жовтня 2012 року в конференц-залі Національної парламентської бібліотеки України відбувся перегляд фільму студії «ВІАТЕЛ» з серіалу «Гра долі» «Кохання, дароване зірками» , присвяченого перебуванню у Києві видатного музиканта Ференца Ліста.
Докладніше про перегляд фільму читайте в статті «Кохання, дароване зірками» на сайті Національної Парламентської Бібліотеки України.
viter «Василь Вітер: Наш бюджет витрачають на російські фільми», 22.09.2011.
Розмова про проблеми кінематографічної освіти в Україні та якість національного телепродукту на сайті Національної спілки кінематографістів України.
day209 Cтаття Галини КРИВОРЧУК, продюсера фільму «Кохання, дароване зірками», під назвою «Як музичне мистецтво перетворюється на кіно» на сайті Газети «День»
day204 Cтаття «Чому український глядач і українське кіно не можуть зустрітися?» в розділі Прес-клуб «Дня» на сайті Газети «День»
umol_nata В своїй розмові з журналістами газети «Україна молода» ведуча проекту «Гра долі» Наталка Сопіт розповідає про те, чому більшість каналів не показує документалістику про відомих людей.
Читайте інтерв`ю ведучої серіалу «Гра Долі», яке надруковано в статті «Наталка Сопіт: Бути поряд iз великими — гіпервідповідально» газети «Україна Молода».
v_viter В статті Монтаж, як процес пізнання, що розміщена на сайті «Віче», йдеться про фільм Василя Вітра «Іван Миколайчук. Тризна», який нещодавно було показано на одному з вечорів-спогадів у столичному Будинку кіно.
g_kri На сайті парламентської бібліотеки розміщено Прес-реліз з презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий». Надана інформація про основних учасників презентації, та фотографії з місця події.
liszt_small На сайті міжнародного фонду «Відродження» надрукована стаття Документальний фільм про Ференца Ліста презентовано в Києві. В репортажі згадується про прем’єрний показ фільму «Кохання, дароване зірками», відзнятого Студією «ВІАТЕЛ» за підтримки фонду «Відродження» та присвяченого всесвітньовідомому музиканту Ференцу Лісту та його коханій жінці — Кароліні, що була родом з України.
viche_small На сайті журналу Верховної Ради України «Віче» надрукована стаття Живий класик — буковинець з Монпарнасу. Йдеться про те, що Чернівецьке відділення Фонду культури, творча група під орудою режисера Василя Вітра, журнали «Образотворче мистецтво» та «Малий і середній бізнес» виступили ініціаторами створення документального фільму «Буковинець з Монпарнасу».
glavred_virst_small На сайті «Главред» надрукована стаття Буковинець з Монпарнасу про Темістокля Вірсту, його долю, його картини, та новий однойменний фільм студії ВІАТЕЛ. Для буковинської інтернет-аудиторії ця стаття представлена на сайті Буковинський край
virst_1_small На сайті «Молодий Буковинець» надрукована стаття В Україні знімуть фільм «Буковинець з Монпарнасу» про новий фільм студії ВІАТЕЛ, в якому йдеться про долю відомого художника Темистокля Вирсту, який народився на Буковині, а прославився у Франції.
stattja_logo_small 22 лютого 2011 року відбулась презентація фільму студії ВІАТЕЛ «Богдан Хмельницький» із серіалу «Гра Долі» в актовій залі Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Прочитайте докладніше про презентацію фільму Богдан Хмельницький в Чернігові на сайті Чернігівської облдержадміністрації.
перейти Перелік фільмів кінорежисера Василя Вітра на сайті державного кінофотофоноархіву ім. Г.С. Пшеничного
перейти Стаття «Перегляд фільму «БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» на сайті Львівського МіОК
pidgirtsi Публікація з сайту УКРІНФОРМу про прем’єрний показ фільму «Бистроплинний сон»
Публікація з сайту Шевченківської держадміністрації про вечір-портрет І.Мазепи, що відбувся у бібліотеці ім. М. Костомарова