Проект «Игра Судьбы»

Студія ВІАТЕЛ представляє серіал документальних фільмів «Гра Долі»

Автор-Ведуча Наталка Сопіт
Кінорежисери Василь Вітер, Василь Образ, Олег Туранський. Владислава Чекмарьова, Дмитрий Коваленко
Кінооператор Георгій Кривошеєнко
Генеральний продюсер проекту Василь Вітер

Загадкові, інтригуючі історії з приватного життя знаменитих людей, які жили на українській землі, та українців, рознесених по всьому світу.

Історії кохання. Історії сходження на олімп слави, або несподівані повороти долі. Елегантна, вишукана розповідь про маловідомі факти з життя відомих людей в українській культурі, мистецтві, науці. Ми відкрили у цьому серіалі нову телезірку — Автора і Ведучу Наталю Сопіт. Талант перевтілення цієї молодої актриси дозволяє їй бути не лише коментатором подій, але й вести розповідь від першої особи. Цільова аудиторія серіалу достатньо широка, оскільки багато життєвих історій розказані авторами майже у детективному жанрі, або у жанрі розвідки. Отже глядачі цих фільмів – це інтелігенція і середній клас, люди старшого покоління, а також сучасна молодь, яка цікавиться історією та культурою. Епістолярний жанр, мемуарна література в усьому світі нині набуває все більшого інтересу. Наші історії знаходяться в орієнтирах цього жанру. Серіал „ГРА ДОЛІ” не має обмеження в часі його демонстрування. Оскільки це не політичний проект, він може бути повторений в ефірі декілька раз. Протягом багатьох років ці історії з життя відомих людей будуть цікаві та актуальні.

ПРАВА НА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НАЛЕЖАТЬ ВИРОБНИКУ – студії ВІАТЕЛ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

  • 1-ше МІСЦЕ У КОНКУРСІ «Славетні імена України» на 2-му Всеукраїнському фестивалі «Відкрий Україну» 2007 року.
  • Спеціальний приз «Телевізійна Єва» — за розвиток національного теле- і кіновиробництва на 2-му Всеукраїнському фестивалі «Відкрий Україну» 2007 року.
  • Диплом V Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис 2006».
  • Диплом VІІ Київського Міжнародного фестивалю документальних фільмів «Кінолітопис 2008».

Переглянути повний перелік фільмів серіалу «Гра Долі».