Телевидение

«Ранок із зіркою» Наталка Сопіт – 5 канал

Презентація фільму «Ольга Кобилянська» – сюжет «Новини «Культури»

Презентація фільму «Ольга Кобилянська» – сюжет «П’ятий елемент» на 5 каналі

Передпоказ «Мужицький ангел. Різдвяна історія» – сюжет про фільм Ірини Правило на каналі «Культура»

«ІСПИТ ДЛЯ МЕТРА» – інтерв`ю із засновниками студії «ВІАТЕЛ» Василем Вітром та Галиною Криворчук стосовно творчого розвитку серіалу «Гра долі». Запис з ефіру КДТРК.


Частина 1


Частина 2

Студентська вистава «Мина Мазайло» – «5 елемент»

До 120-річного ювілею Миколи Куліша студенти інституту КНУТКіТ підготували виставу «Мина Мазайло», яка з великим успіхом була поставлена на декількох сценах України та Європи. Дивіться сюжет «5 елемент»

Студентська вистава «Мина Мазайло» – канал «Культура»

Студентська вистава «Мина Мазайло» за однойменною п’єсою Миколи Куліша, відбулась у центрі Леся Курбаса в Києві. Докладніше – у цьому сюжеті з каналу «Культура»

Фільм «Джерела пам’яті»

З нагоди ювілею державного кінофотофоноархіву ім. Г.С.Пшеничного студія ВІАТЕЛ відзняла фільм «Джерела пам’яті»

Прес-конференція з приводу прем’єрного показу «Кохання, дароване зірками» – УНІАН

З 14.12.2011 в УНІАН відбулась прес-конференція з приводу прем’єрного показу нового фільму студії ВІАТЕЛ із серіалу «Гра Долі» – «Кохання, дароване зірками». Про головного героя фільму – композитора Ференца Ліста, про його українське кохання розповідають представники творчої групи серіалу: кінорежисер В.Вітер, продюсер Галина Криворчук, музикознавець Людмила Вольська.

В передачі «5 елемент» вийшов в ефір сюжет про підготовку та проведення презентації фільму про Ференца Ліста

Режим «Пряма мова» на 5 каналі висвітлив найяскравіші вислови Василя Вітра та Галини Криворчук щодо фільму «Кохання, дароване зірками»

НТКУ – «Телеакадемія» 05.07.2011 21:19, стаття «Підсумки за рік і плани на майбутнє»

23 червня 2011 року відбулися зйомки випуску «Телеакадемії», що присвячений відзначенню року існування цього унікального проекту. Василь Вітер прийняв участь у зйомці та виступив з промовою.

За матеріалами презентації нового проекту студії «ВІАТЕЛ» — документального фільму «Буковинець з Монпарнасу» вийшов в ефір наступний сюжет:

Також Ви можете ознайомитись із прес-релізом презентації фільму «Буковинець з Монпарнасу»

Презентація фільму «Буковинець з Монпарнасу» – УНІАН

8 липня 2011 року в УНІАН відбулась презентація нового проекту студії «ВІАТЕЛ» — документального фільму «Буковинець з Монпарнасу», що розповідатиме про долю Темістокля Вірсту. Продивіться запис презентації.

Презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий»

Продивіться відеосюжет, відзнятий на презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий», що відбулась 8 квітня 2011 року в Національній парламентській бібліотеці України.

Ви можете перейти на сторінку, де викладена докладна інформація про фотоальбом та презентацію в парламентській бібліотеці.

Прес-конференція «Перспективи молодого українського кіно» та показ фільмів молодих режисерів

Дві події, а саме прес-конференція «Перспективи молодого українського кіно» та показ фільмів молодих режисерів у будинку кіно, що відбулись 7-8 грудня 2010 року, викликали значну увагу з боку телевізійних ЗМІ. Побачили світ телевізійні сюжети на кількох телеканалах, зокрема:


Запис прямого ефіру прес-конференції


Сюжет на каналі «Культура»

Ви можете ознайомитись із прес-релізом прес-конференції «Перспективи молодого українського кіно».

Презентація фільму «Богдан Хмельницький» у Львівському та Чернівецькому університетах – телеканал «Буковина»

По закінченню презентації повнометражного документального фільму «Богдан Хмельницький» у Львівському та Чернівецькому університетах представники місцевої преси спілкувались із творчою групою фільму. А наступного дня після презентації (19.11.2010р.) в новинах телеканалу «Буковина» вийшов сюжет із оглядом події.

Інтерв’ю з Василем Вітром, 1-2 вересня 2010 р. – канал «Культура»

1-го та 2-го вересня 2010 року на каналі «Культура» транслювалась прем’єра фільму «Політ» (2010р.) молодого режисера Владислави Чекмарьової. Перед початком фільму транслювалось інтерв’ю з кінорежисером, викладачем, учнем та послідовником М.І.Мерзлікіна — Василем Вітром. Пропонуємо Вам послухати це інтерв’ю.


Перша частина інтерв’ю.


Друга частина інтерв’ю.


Третя частина інтерв’ю.

Інтерв’ю з Василем Вітром, 23 липня 2010 р. – канал «Культура»

23 липня 2010 року в ефірі телеканалу «Культура» було показане інтерв’ю кінорежисера Василя Вітра про фільм «Цвіт папороті» та історію зйомок цього фільму у 1989 році.


Перша частина інтерв’ю.


Друга частина інтерв’ю.


Третя частина інтерв’ю.

Інтерв’ю з Василем Вітром – канал «КРТ»

Глядачи каналу КРТ мали змогу зустріти ще один гарний ранок разом з кінорежисером Василем Вітром. Розмова торкнулась деяких цікавих моментів про життя, побут та оточення гетьмана Богдана Хмельницького, які були з’ясовані під час роботи над стрічкою «Богдан Хмельницький»


Перша частина


Друга частина

Прес-конференція «Гра долі» 5 років на 5 каналі» – УНІАН

20 квітня 2010 року в УНІАН студія ВІАТЕЛ провела прес-конференцію у прямому ефірі 5 каналу. Тема — «Гра долі» 5 років на 5 каналі». Із представниками ЗМІ спілкувались кінорежисер Василь Вітер та ведуча серіалу «Гра долі» Наталка Сопіт


Перша частина


Друга частина


Третя частина

Прем’єрний показ фільму «Богдан Хмельницький» – програма «5 елемент»

20 квітня 2010 року в Будинку Кіно студія ВІАТЕЛ провела прем’єрний показ фільму «Богдан Хмельницький», який визвав бурні овації серед глядачів та схвальні відгуки ЗМІ. Зокрема, 21.04.2010р. «5 канал» показав сюжет «без коментарів», а 22.04.2010 вийшла програма «5 елемент».

На телеканалі «Культура» вийшов сюжет про нагородження творчої групи студії ВІАТЕЛ за створення фільмів про Михайлівський Золотоверхий.

Програма «Ранок» на 5 каналі – прямий ефір напередодні прем’єрного показу фільму із серіалу «Гра Долі» – «Богдан Хмельницький».

Гостя програми – автор і ведуча серіалу «Гра Долі» Наталка Сопіт.

Програма «Ранок на КРТ» – прямий ефір, присвячений Міжнародному дню студента. Гості програми – кінорежисер Василь Вітер та студентка Ірина Правило

Програма «5 елемент» на 5 каналі – про презентацію фільму «Невгамовний Пантелеймон» з серіалу «Гра долі» (2006 рік)