Знімальний період «Гри долі» завершено. Готуємося до прес-конференції.


КОРОТКА ТЕМА : «Презентація проєкту ТЕЛЕВІЗІЙНОГО СЕРІАЛУ «ГРА ДОЛІ». СЕЗОН 2021» ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ

 «16» ВЕРЕСНЯ о 14:00  відбудеться пресконференція (презентація, круглий стіл, брифінг)  на тему: «Серіал «Гра долі». Сезон 2021»  (Зала № 1).

Організатори: Студія «ВІАТЕЛ», 5 КАНАЛ, УКФ.

Учасники: Творці – знімальна група і команда проекту «Гра долі», представники Українського культурного фонду»

Модератор: Прокопенко Ольга, комунікаційна менеджерка

Коротко:

16 вересня о 14:00 відбудеться прес-конференція, присвячена новому сезону проєкту «Гра долі» — відомому в Україні телевізійному серіалу про історії життя, кохання і творчості видатних українців від давніх часів до XX століття. Проєкт розпочався ще у 2005 році і вже налічує понад сто епізодів. Сезон 2021 здійснюється студією «ВІАТЕЛ» за підтримки Українського культурного фонду.

В цьому сезоні глядачі ознайомляться з новими героями – князями Острозькими, письменниками Іваном Котляревським та Миколою Гоголем, художником Олексою Новаківським та видатним політичним діячем Симоном Петлюрою. Розповідатиме про них незмінна ведуча проєкту Наталка Сопіт. Прем’єри фільмів відбудуться традиційно на 5 каналі – у вересні та жовтні цього року. А потім фільми можна буде переглянути на YouTube-каналі «Гра долі»: youtube.com/c/ГРАДОЛІ

Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів. 

Питання для обговорення: (за бажанням)

Довідково. (за бажанням)

 Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com (адреса Укрінформу) за бажанням можна ставити свою акредитацію.

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV