27 травня в п’ятницю о 16:35 – “Легендарне парі” (Владислав Городецький) та “Незнайомка” (Оноре де Бальзак). Повтор в неділю 29 травня о 10:15
“Легендарне парі”
Творіння відомого київського архітектора Владислава Городецького на початку ХХ-го століття були відображені на поштових листівках Києва: музей старовини і мистецтв, 6-поверховий „хмарочос”, караїмська кінаса, костьол Святого Миколая… Але він став знаменитим після того, якого на крутосхилі Банківської вулиці з’явився його власний будинок. Про легендарне парі Городецького і будинок з химерами – у документальному серіалі „Гра долі” з ведучою Наталкою Сопіт.
“Незнайомка”
Великий французький письменник Оноре де Бальзаку умів бути чутливим до жіночої натури. В цьому йому не було рівних. Але він, напевне, сам не зміг би придумати для літературного роману, більш екзотичної зав’язки, аніж історія його знайомства з Евеліною Ганською, яка мешкала в Україні на Житомирщині. Про епістолярний роман Бальзака і Ганської і їхнє вінчання в Бердичевському костьолі – дивіться у фільмі «Незнайомка» у серіалі студії „Гра долі” з ведучою Наталкою Сопіт.