«ВДИВЛЯЮЧИСЬ У ТЕМРЯВУ» — допрем’єрний показ

13 листопада 2019 року, у Міжнародний день незрячих, у Києві відбудеться допрем’єрний показ повнометражного документального фільму режисера Сергія Волкова «Вдивляючись у темряву» і прес-конференція. Кінотетар «Оскар» в ТЦ «Гулівер». 14 листопада — ще один показ і Національній бібліотеці імені Ярослава Мудрого.

Фільм «Вдивляючись у темряву» — це українсько-шведський проект, знятий за підтримки Держкіно України і шведської компанії Grumant Productions HB. Режисер та автор сценарію стрічки — Сергій Волков. Фільм розрахований на фестивальне життя  і прокатну історію. Головний герой фільму – Віталій Галіцин – полковник запасу ЗСУ, інструктор, сапер, який служив в зоні АТО у складі добровольчого батальйону «Азов». Виконуючи бойове завдання під Новоазовськом, він підірвався у замінованому автомобілі. Отримав контузію і численні поранення, втратив зір.

Кінопроєкт спільного українсько-шведського фільму «Вдивляючись у темряву» став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно. Продюсери картини – Галина Криворчук (студія «ВІАТЕЛ», Україна) та Alex Shiriaieff (Grumant Productions HB, Швеція). Зйомки фільму тривали 5 років, проходили в різних містах України. Було відзнято понад 100 знімальних змін. Офіційна прем’єра фільму в Україні запланована на 2020 рік.

Афіша_Вдивляючись у темряву