Знову зустріч з Острозькою Академією

6 березня 2019 року – ми знову були в Острозі. Привезли студентам фільм “Євген Гуцало”. Подарували для бібліотеки “Лавришивське Євангеліє” від Видавництва “Горобець”. Заручилися підтримкою ректора Ігоря Демидовича Пасічника про зйомки фільму про Острог.